Blog

Letný Pobyt

Rodinný oddych na konci sveta v krásnej prírode Poráčskej doliny?
Áno , aj to je možné . Navyše, nudiť sa určite nebudete. Čaká na vás naša ice-arénka kde si môžete celoročne “zakorčuľovať”, dobré jedlo, turistika po krásnych cestičkách poráčskou dolinou , cyklistické chodníčky, grilovanie , sobotné hudobné večery a v neposlednom rade wellnes v ktorom sa po celom dni úžasne zrelaxujete.

Veľkonočný Pobyt

Pomaly sa Nám začína “zjarnievať” a my sa veľmi tešíme!  Preto sme pre tých , ktorí chcú stráviť Veľkú Noc , na konci sveta, pripravili pobyt ktorý poteší každého. Tešiť sa môžete na “klasiku” v podobe wellnesu , minigolfu , verejného korčuľovania ale pridávame aj PORIADNE TRADIČNÉ PORÁČSKE VEĽKONOČNÉ RAŇAJKY!

Jarný Pobyt

Po zime si naše telo zaslúži pomaly rozhýbať a začať prebúdzať všetky bunky v ňom. Preto sme pre vás pripravili aktívny odych, na konci sveta, kde si môžete vybrať z množstva aktivít. Od minigolfu cez bowling, nordicwalking,biliard cez lezeckú stenu, korčuľovanie až po wellnes a oddych v relaxačnej zóne. Na svoje si príde naozaj každý.

Zimný Pobyt

Rodinný oddych na konci sveta v krásnej zimnej prírode Poráčskej doliny?
Áno , aj to je možné . Navyše, nudiť sa určite nebudete. Čaká vás náš lyžiarsky vlek, ice-arénka kde si môžete celoročne “zakorčuľovať”, dobré jedlo a v neposlednom rade wellnes v ktorom sa po celom dni úžasne zrelaxujete.

Späť na zoznam článkov