Horský hotel Poráč Park sa nachádza v srdci Poráčskej doliny, v nádhernom prostredí Slovenského raja. Ponúkame miesto na rodinnú dovolenku či akčný firemný teambuilding v každom ročnom období. Odreagujte sa pri turistike, na lyžiach či bicykloch. Zašportujte si v telocvični, na ihriskách, zregenerujte svoje telo vo wellnese.

Čarokrásna príroda

Poráčska dolina sa nachádza na pomedzí Slovenského raja a Slovenského rudohoria. Obkolesená malebnými kopcami, bohatou faunou a flórou ponúka oddych ďaleko od ruchu miest. V Poráčskej doline si oddýchne vaše telo a rozveselí vaša duša. Ponúkame vám oddych na konci sveta, v zelenom raji.

Športové aktivity

Štyri vonkajšie ihriská určené pre rôzne športy, telocvičňa, minigolf zabezpečujú návštevníkom veľmi širokú možnosť trávenia voľného času v areáli Poráč parku. Športové podmienky sú vhodné pre sústredenia mladých športovcov, firemné teambuildiny a rodiny s deťmi.

Wellness

Po celodennej lyžovačke či turistike zregenerujte svoje telo. Vo wellnes centre je k dispozícii relaxačný bazén s rozmermi 10x5m, parná i suchá sauna, hydromasážna vaňa, vírivka a oddychová miestnosť. Doprajte svojmu telu oddych, zaslúži si to.

Reštaurácia

Ponúkame tradičné slovenské jedlá od poctivého vývaru cez pirohy až k bryndzovým haluškám. Ústretový personál a príjemné prostredie reštaurácie spôsobujú úsmev na perách odchádzajúcim návštevníkom.