Teambuilding

Zdolať kolegu v bowlingu, predbehnúť obchodného riaditeľa na lyžiach alebo vyhrať medailu za najlepší čas v zjazde. Pozývame vás posilniť tímového ducha vašej firmy. Ďaleko od mesta, na koniec sveta. Do Poráčskej doliny.

Čítajte viac

Neobyčajný areál

V areáli je k dispozícii kongresová miestnosť s celkovou kapacitou až 120 miest. V zimnej záhrade vieme pripraviť kongresový priestor pre 30 – 60 osôb. K dispozícii je premietacie plátno, video projektor a LCD televízia.

Športové aktivity

Pripravte svojim zamestnancom volejbalový či futbalový turnaj alebo korčuliarske súťaže na klzisku. Vyhláste súťaž o najzdatnejšieho lezca na tréningovej lezeckej stene a odmeňte tím, ktorý získa prvenstvo v minigolfovom turnaji.

Wellness

Odmenou za celodenné aktivity je regenerácia tela v hotelovom wellnes centre. Oddychovať môžu vaši zamestnanci v bazéne s protiprúdom, suchej či parnej saune. K dispozícii je i hydromasážna či ochladzovacia sprcha. Na objednávku vieme zabezpečiť aj maséra.

Večerný program

Večerné vyhlásenie výsledkov teambuildingu navrhujeme spojiť s chutnou večerou a posedením pri vínku či pive. Z lokálnych špecialít vieme zabezpečiť pečené prasa, traseninu či praženú bryndzu. Milovníci biliardu či stolného futbalu si môžu zmerať svoje sily priamo v priestoroch reštaurácie. Záver večera môže patriť speváckym karaoke výkonom.

Unikátne okolie

Tímové výlety

Poráčska dolina je vhodným východiskovým bodom na výlety do okolitých lesov a vrchov. Na výber máte Červené skaly či Galamusku tíšinu, chránené prírodné útvary Šarkanova diera alebo Markušovský skalný hríb. Pre tím svojich zamestnancov môžete pripraviť nočnú dobrodružnú cestu po lese či návštevu funkčnej bane.

Cyklotúry

Sieť cyklotrás v okolí Poráč Parku je vhodná pre začiatočníkov, ale i pre zdatných cyklistov. Zamestnanci vašej firmy sa môžu zapojiť aj do každoročnej MTB výzvy, v rámci ktorej pretekári jazdia trať dlhú 20 km s prevýšením 900 m.

Zaujímavé miesta

Východné Slovensko ponúka kopec zaujímavých miest, ktoré mnohí ešte nestihli navštíviť. Vyberte sa na Spišský hrad alebo navštívte Kostol sv. Jakuba v Levoči s najvyšším gotickým oltárom na svete.